Zametací stroj se sedící obsluhou ROS1300 bateriový

Zametací stroj se sedící obsluhou ROS1300 bateriový

Publikováno dne: 12.03.2023

Robustní a výkonný zametací stroj ROS1300 B se sedící obsluhou pro každodenní zametání tvrdých podlah - v interiéru i exteriéru s vysokou produktivitou od začátku do konce, snadno se ovládá a nevyžaduje téměř žádnou údržbu.

Od velkých skladů a průmyslových areálů až po obchodní komplexy, školy - mějte prach a nečistoty rychle a efektivně pod kontrolou. Z pohledu vaší obsluhy jsme vám to usnadnili. Jednoduché a intuitivní ovládání vám pomůže okamžitě se pustit do práce a mít ji stále pod kontrolou. Tento zametací stroj je zkonstruován s ohledem pro všestrannou bezpečnost, tedy udržuje produktivitu a zároveň zajišťuje bezpečnější pracovní prostředí pro všechny. Model ROS1300 je optimalizován pro úklid ve velkém měřítku se schopností zametat i ve svazích, takže je skutečně produktivní.

  • Udržujte vysokou produktivitu bez ohledu na způsob použití díky optimálnímu sběru prachu a nečistot a výkonnému pohonu zadních kol - i do svahu.
  • Užijte si spuštění jedním dotykem, které okamžitě aktivuje všechny hlavní funkce a údržbu bez použití nářadí pro snadnou instalaci a demontáž kartáčů.
  • Více zametání, méně vysypávání díky velkokapacitnímu 130litrovému zásobníku na kolečkách a volitelnými třemi mini kontejnery pro pohodlné vysypávání nečistot.
  • Komfort obsluhy zvyšuje ve stroji držák nápojů, USB port, vestavěný úložný prostor a indikátor hladiny vody pro DustGuard systému rozprašování proti prachu.
  • Design zaměřený na bezpečnost s výstražným majákem, předním LED světlem, snížením rychlosti při zatáčení a ergonomickým nastavitelným sedadlem.

 


Zametací stroj se sedící obsluhou ROS1300 bateriový - Obrázek 1
Zametací stroj se sedící obsluhou ROS1300 bateriový - Obrázek 2
Zametací stroj se sedící obsluhou ROS1300 bateriový - Obrázek 3