Potřebujete poradit?

Jsme Vám k dispozici.

+420 737 395 660
info@synpro.cz 

DOTACE

Jsme si velmi dobře vědomi nutnosti důkladně se orientovat také v oblasti dotační politiky.

Díky spolupráci s dlouhodobě úspěšnými profesionály v oblasti dotačních programů, pomáháme svým zákazníkům realizovat různorodé projekty k získávání dotačních příspěvků na financování nákupu strojů a dalšího vybavení.

Tato činnost v sobě zahrnuje monitoring jednotlivých dotačních výzev propojený se službou tzv. dotačního agenta, přípravy a zpracování žádostí a další administrativní činnost nutnou pro úspěšné vyřízení jednotlivých dotací. Tuto oblast své práce považujeme za jednu z nejvíce důležitých přidaných hodnot, které přinášíme našim zákazníkům. V tomto bodě se propojují naše přednosti profesionálních znalců techniky s detailní znalostí oblasti finančních služeb.

Výsledkem tohoto spojení je zajištění špičkového, kvalitního stroje dle potřeb a možností zákazníka, s bonusem významné finanční úspory pořizovacích nákladů. 
 

FINANCOVÁNÍ

Naší snahou je naplnění potřeb našich zákazníků pracovat s kvalitním technickým vybavením, jehož pořízení je spojeno s určitými vstupními náklady.

Abychom maximálně rozšířili možnosti získat takovéto technické vybavení, nabízíme našim zákazníkům i formu financování nákupu prostřednictvím tzv. operativního leasingu nebo úvěru.

V této formě financování je zahrnuta výhoda spolupráce s námi jako s profesionály na technické a strojní vybavení, a možnosti snížit jednorázové náklady díky rozložení plateb v čase.
 

NA NÁS SE MŮŽETE SPOLEHNOUT

Spolupracujeme pouze s renovovanými a léty ověřenými partnery z oblasti bankovních a finančních služeb. Naše dlouhodobá spolupráce je zárukou úspěšného vyřízení kvalitního financování ke spokojenosti našeho zákazníka.