Servis a opravy

Máme vlastní servisní středisko, které neustále vylepšujeme a modernizujeme. 

A jelikož u nás prodejem techniky péče o zákazníka nekončí, poskytujeme profesionální a odbornou technickou podporu a nadstandardní servis nejen u nás v servisním středisku, ale také v terénu. Díky tomu jsou v perfektní kondici tisíce strojů a techniky po celé ČR.

U nás máte jistotu, že Vaše stroje budou vždy kvalitně a odborně servisovány. Naši technici jsou pravidelně školeni přímo od výrobců, aby se zvýšila efektivita a rychlost oprav a servisů.  

Pro objednání oprav a servisů kontaktujte našeho vedoucího servisu +420 733 376 777, e-mail: servis@synpro.cz

Prodej náhradních dílů

Pro kvalitní a nepřetržitý chod Vašich strojů máme vypracovaný systém skladu náhradních dílů. Přes rychlou servisní službu jsme schopni operativního zajištění chybějících dílů.

Dodáváme filtry a originální náhradní díly značek SAME, Deutz-fahr, Lamborghini, Pöttinger, Pellenc, BCS, Agrimaster, Bomford, Caffini, SECO, KÄRCHER, NILFISK a dalších. Samozřejmostí je poradenská služba a nalezení optimálního řešení vzniklé situace.

Široká škála maziv a olejů značky SHELL
Na základě programu poskytnutého od společnosti Shell Vám dokážeme najít vhodný olej na všechny typy vozidel (osobní automobily, nákladní automobily, traktory a jiné pracovní stroje).

Pro objednání náhradních dílů kontaktujte našeho manažera prodeje ND +420 734 152 515, e-mail: skladnd@synpro.cz

 

Náš vstřícný a přátelský kolektiv je tady pro Vás...


 - Obrázek 1
 - Obrázek 2
 - Obrázek 3
 - Obrázek 4
 - Obrázek 5
 - Obrázek 6
 - Obrázek 7