NENECHTE SI UJÍT JEDINEČNOU PODZIMNÍ AKCI “PUTOVÁNÍ S TRÁVOBORCEM“

NENECHTE SI UJÍT JEDINEČNOU PODZIMNÍ AKCI “PUTOVÁNÍ S TRÁVOBORCEM“

Přijďte si vyzkoušet zahradní traktory SECO na akci 

Putování s trávoborcem

Kdy: 19.9.2023 od 9.00

 Kde: Ve Velkých Bílovicích na Hradišťku

V případě nepříznivého počasí se akce bude konat ve firmě SYNPRO, s.r.o.

Podivínská 1559, 691 02 Velké Bílovice.

 

Vážení zákazníci a příznivci značky SECO,

NENECHTE SI UJÍT JEDINEČNOU PODZIMNÍ AKCI “PUTOVÁNÍ S TRÁVOBORCEM“. Dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou techniky, potřebné k zajištění kompletní péče o Vaše travní plochy.

Jsme ryze česká společnost SECO s výrobním závodem v Jičíně a 30 let se zaměřujeme na výrobu zahradních traktorů, speciálních svahových mulčerů a jejich příslušenství. Pod stávajícím názvem SECO navazujeme na tradici společnosti vyrábějící travní a hospodářské stroje již od roku 1888. Bohaté zkušenosti, důraz na kvalitu a nejmodernější technologie dělají z firmy dominantního výrobce zahradních traktorů v ČR. Významnou část své produkce vyvážíme do zahraničí.

Letošní podzimní akce je zaměřena na příslušenství pod názvem SILNIČNÍ SADA pro zahradní traktory STARJET (určeno pro modely P4 a vyšší) a profesionální žací traktor SECO MP 122D.

SECO je určitě první v ČR, pravděpodobně i v Evropě, kdo k „malým zahradním traktorům“ nabízí silniční sady známé z komunální techniky.

Co je to silniční sada? Silniční sada umožňuje přihlásit zahradní či komunální traktor na městském úřadě jako pracovní stroj, vybavit ho RZ, uhradit zákonné pojištění odpovědnosti (dříve povinné ručení) a stroj bezpečně provozovat po pozemních komunikacích. Po přihlášení stroje na MÚ již zákazníkovi úřady neukládají žádné další povinnosti jako např. technické kontroly, emise apod.

V průběhu akce PUTOVÁNÍ S TRÁVOBORCEM budete mít možnost osobně si prohlédnout a vyzkoušet profesionální žací traktor SECO MP 122D, kterého bude součástí i zmíněná SILNIČNÍ SADA.

Jako poděkování za přízeň k naší značce, budeme v průběhu akce k objednávkám na profesionální žací traktor SECO MP 122D poskytovat SILNIČNÍ SADU – ZDARMA.

Významný úspěch na Zemi živitelce 2023 - ZLATÝ KLAS S KYTIČKOU pro SYNPRO

Významný úspěch na Zemi živitelce 2023 - ZLATÝ KLAS S KYTIČKOU pro SYNPRO

Ministerstvo zemědělství ČR každoročně vyhlašuje ceny Zlatý klas mezinárodního agrosalonu Země živitelka, které jsou udělovány nejlepším vystaveným exponátům. Záštitu nad akcí převzal ministr zemědělství Marek Výborný.

Naše firma převzala cenu za exponát SLOPEHELPER - elektrický autonomní robot do vinic a sadů. 

Odkaz: 

5 LET ZÁRUKA NA TRAKTORY YANMAR

5 LET ZÁRUKA NA TRAKTORY YANMAR

 


5 hlavních výhod

 1. Zdarma záruka na dobu 5 let nebo 5.000 motohodin

 2. Nejvyšší standardy kvality

 3. Klid a žádné starosti

 4. Pokryté náklady na náhradní díly a práci

 5. Vyšší hodnota traktoru při dalším prodeji

 

Traktory YANMAR | Nejlepší ve své třídě

Nespokojte se se standardem. Traktory YANMAR jsou od základu důkladně promyšlené a za jejich vývojem stojí více než 110 let zkušeností. Díky této výjimečné kvalitě Vám může společnost YANMAR nabídnout záruku ne 2, 3 nebo 4 roky, ale neuvěřitelných 5 let nebo 5.000 motohodin.

Jedinečná záruka společnosti YANMAR Europe Vám zajistí, že jakýkoli problém, na který se obvykle vztahuje standardní 2letá záruka, můžete řešit v období až 5 let nebo do 5.000 motohodin, podle toho, co nastane dříve.

 

 

Záruka se vztahuje na: 5 základních podmínek pro získání záruky
 • Exteriér, kabinu a ROPS
 • Hydraulický systém
 • Motor, jeho části a vstřikování paliva Common Rail
 • 2letá záruka na náhradní díly motoru se prodlužuje na 5 let
 • Díly převodovky, např. přední nápravu, hlavní převodové a hnací ústrojí

 

 • Týká se pouze traktorů řady YT & SA s motorem splňujícím normu Stage V
 • Registrace traktoru do jednoho měsíce od dodání
 • Dodržování pokynů k používání traktoru uvedených v návodu k obsluze
 • Provádění údržby a oprav pouze u autorizovaného prodejce YANMAR s použitím originálních dílů a kapalin
 • Platné pro evropské modely distribuované prodejci YANMAR Europe, kteří jsou zapojení do této akce
SECO MP 122D

SECO MP 122D

Kompaktní a mocný. Přesně takový je nejnovější přírůstek, který pro SECO znamená vstup do komunální sféry i na poli košových traktorů se sběrem.

Zametací stroj se sedící obsluhou ROS1300 bateriový

Zametací stroj se sedící obsluhou ROS1300 bateriový

Robustní a výkonný zametací stroj ROS1300 B se sedící obsluhou pro každodenní zametání tvrdých podlah - v interiéru i exteriéru s vysokou produktivitou od začátku do konce, snadno se ovládá a nevyžaduje téměř žádnou údržbu.

Elektrický pick-up Pickman

Elektrický pick-up Pickman

Představujeme nový elektrický pick-up Pickman v České republice.
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 703 146 105 nebo navštivte webové stránky zde 

 

 

Systém mělkého zpracování půdy Kelly

Systém mělkého zpracování půdy Kelly

Systém Kelly Tillage – revoluční technologie pro efektivní zpracování půdy.
Představujeme Vám inovativní systém zpracování půdy – Kelly Tillage. Tento revoluční systém vytváří novou úroveň efektivity a výkonu při zemědělských pracích a pomáhá maximalizovat výnosy vašich plodin.
Kelly Tillage je vybaven nejmodernějšími technologickými prvky, které poskytují precizní a hlubší zpracování půdy. Jeho design a konstrukce jsou navrženy tak, aby minimalizovaly ztráty a zlepšily strukturu půdy, což přináší řadu výhod pro růst a vývoj rostlin.
Jednou z klíčových vlastností systému Kelly Tillage je jeho unikátní schopnost zvládnout různé typy půd a různé hloubky zpracování. Bez ohledu na složitost půdních podmínek dokáže tento systém dosáhnout optimálního zpracování a připravit půdu pro optimální růst rostlin.
Další výhodou systému Kelly Tillage je jeho snadná ovladatelnost a intuitivní design. S touto technologií můžete rychle a efektivně pracovat na poli, minimalizovat časové ztráty a zvýšit produktivitu vašich zemědělských operací.
Navíc, systém Kelly Tillage přináší i významné přínosy v oblasti udržitelnosti a ochrany životního prostředí. Díky jeho preciznímu zpracování půdy se snižuje potřeba použití chemických hnojiv a pesticidů, což vede ke snížení negativního vlivu na ekosystém a zajišťuje udržitelnější zemědělství.
Věříme, že systém Kelly Tillage představuje významný posun v zemědělské technologii a může vám poskytnout výhody, které zlepší výsledky Vašeho zemědělského podnikání. Nechte se nadchnout touto inovativní technologií a využijte její potenciál pro optimalizaci vašich plodin a zlepšení výkonu vaší farmy.

Novinka v sortimentu

Novinka v sortimentu

My v SYNPRU stále pracujeme na zdokonalování a zkvalitňování naší nabídky s důrazem na měnící se potřeby našich zákazníků. Dalším z kroků na této cestě je rozšíření našeho porfolia o výrobky značky Ventura.

 

Prolistovat aktuální časopis