Potřebujete poradit?

Jsme Vám k dispozici.

+420 737 395 660
info@synpro.cz 

Autonomní podlahový mycí stroj Liberty SC50/SC50 UVGI

Autonomní podlahový mycí stroj Liberty SC50/SC50 UVGI

Autonomní podlahový mycí stroj pro střední a velké prostory. Umožňuje zaměstnancům soustředit se na jiné úkoly, zatímco Liberty SC50 čistí po dobu 6 hodin na jedno nabití. Pokaždé udržíte stejný standard čištění. Nilfisk Liberty SC50 je přesný, pečlivý, snadno použitelný stroj. Dostane se i do míst, která člověk často přehlédne, a udělá to pokaždé. Ve skutečnosti operátor – a většina autonomních čisticích strojů – obvykle vynechá 15 % prostoru.

Jedinečná technologie Nilfisk Liberty SC50 vám umožní zmapovat trasu, která zajistí 98 až 99,5% pokrytí. Dokážete to bez nutnosti zásahu od servisních techniků a programátorů. A jakmile Nilfisk Liberty SC50 jednou vyčistil prostor, přesně naváže na stejnou cestu znovu, znovu a znovu. Každý den tak můžete vyčistit více prostoru za kratší dobu a při nižších denních nákladech. Nilfisk Liberty SC50 se rychle učí. Když je potřeba ho naučit nové triky, můžete jej to naučit sami. Už nikdy nebudete muset požádat o servisní návštěvu, potřebujete-li vyčistit nový prostor. Nebo když se okolnosti z jakéhokoli důvodu změní – na chvíli nebo napořád. Stačí naskočit na váš Nilfisk Liberty SC50, stisknout tlačítko a přepnout jej do režimu mapování, a brzy bude připraven na novou práci. Robotický podlahový mycí stroje Liberty SC50 UVGI je vybavený technologií UVGI (ultrafialovým zářením s germicidním účinkem), široce používána v boji proti patogenům. Poškozuje DNA bakterií, virů a dalších patogenů, čímž brání jejich množení a vyvolávání nemocí.

  • Spolehlivost a bezpečnost: Liberty SC50 je jediný podlahový mycí stroj na trhu, který splňuje CSA/ANSI 336, OSHA uznávaný autonomní bezpečnostní standard pro péči o podlahu.
  • Velikost a doba použití: agilní design umožňuje stroji reagovat na změny v prostředí a udržovat autonomní provoz bez zásahu obsluhy.
  • Jednoduchost: přidali jsme 3 tlačítka pro autonomii. Record (nahrát). Play (přehrát). Stop (zastavit). Tento stroj je sestrojen pro obsluhu, ne pro počítačového programátora.
  • Fill-in mód: operátor projede po obvodu plochy, která má být čištěna, a SC50 spočítá nejefektivnější cestu k vyčištění vnitřku tohoto prostoru, zároveň se vyhýbá překážkám, které se mu dostanou do cesty. Tato metoda čištění je exklusivní pro Nilfisk.
  • Model Liberty SC50 UVGI je vybaven technologií s ultrafialovým zářením s germicidním účinkem

Autonomní podlahový mycí stroj Liberty SC50/SC50 UVGI - Obrázek 1
Autonomní podlahový mycí stroj Liberty SC50/SC50 UVGI - Obrázek 2
Autonomní podlahový mycí stroj Liberty SC50/SC50 UVGI - Obrázek 3
Autonomní podlahový mycí stroj Liberty SC50/SC50 UVGI - Obrázek 4
Autonomní podlahový mycí stroj Liberty SC50/SC50 UVGI - Obrázek 5
Autonomní podlahový mycí stroj Liberty SC50/SC50 UVGI - Obrázek 6
Autonomní podlahový mycí stroj Liberty SC50/SC50 UVGI - Obrázek 7
Autonomní podlahový mycí stroj Liberty SC50/SC50 UVGI - Obrázek 8
Autonomní podlahový mycí stroj Liberty SC50/SC50 UVGI - Obrázek 9