Novinka v sortimentu

Novinka v sortimentu

Publikováno dne: 12.01.2023

My v SYNPRU stále pracujeme na zdokonalování a zkvalitňování naší nabídky s důrazem na měnící se potřeby našich zákazníků. Dalším z kroků na této cestě je rozšíření našeho porfolia o výrobky značky Ventura.

 

Tento španělský výrobce, s vlastním vývojem a historií výroby již od roku 1953, je v mnoha zemích světa chápán jako synonymum kvality a spolehlivosti. Všechny stroje značky Ventura jsou navrženy a vyrobeny tak, aby obstáli v podmínkách denního profesionálního použití  a to i v extrémních podmínkách.

Z bohaté palety strojů nás zaujali zejména štěpkovače. Využití najdou jako součást řešení problému s narůstajícím množstvím bioodpadu ve městech a obcích. Tyto stroje pomohou s jeho efektivním a ekologickým zpracováním.

Širokou možnost využití vidíme také pro mulčovače. Ploch zeleně udržované mulčováním u nás setrvale přibývá. Nákupem mulčovače od Ventury může vyřešit svoji potřebu vedení samosprávy, vinař, správce fotovoltaické elektrárny a další a další. Ventura nabízí velké množství druhů mulčovačů pro pravidelnou údržbu ploch zeleně bez nutnosti odvozu a likvidace vzniklé biomasy.


Své zákazníky si jistě najdou i ostatní stroje, které Ventura nabízí, ať již se jedná o techniku pro práci v lese, příkopová ramena, grejdry, vrtáky, aj.

Bližší informace k jednotlivým modelům jsou k nalezení na naších stránkách. V případě zájmu o některý z výrobků nás kontaktujte. Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného řešení pro Vaše specifické potřeby.


Novinka v sortimentu - Obrázek 1
Novinka v sortimentu - Obrázek 2
Novinka v sortimentu - Obrázek 3
Novinka v sortimentu - Obrázek 4
Novinka v sortimentu - Obrázek 5
Novinka v sortimentu - Obrázek 6
Novinka v sortimentu - Obrázek 7
Novinka v sortimentu - Obrázek 8