Podivínská 1559, 691 02 Velké Bílovice
1 2 3 4 5

Středisko poprodejních služeb

Náhradní díly

Pro kvalitní a nepřetržitý chod Vašich strojů máme vypracovaný systém skladu náhradních dílů. Přes rychlou servisní službu jsme schopni operativního zajištění chybějících dílů.

Dodáváme filtry a originální náhradní díly značek SAME, Deutz-fahr, Pöttinger, Lamborghini, Pellenc, BCS, Pasquali, Agrimaster, Bomford, Caffini, Seco GROUP, AUSA, KÄRCHER, NILFISK a dalších. Samozřejmostí je poradenská služba a nalezení optimálního řešení vzniklé situace.

Široká škála maziv a olejů značky SHELL.

Na základě programu poskytnutého od společnosti Shell Vám dokážeme najít vhodný olej na všechny typy vozidel (osobní automobily, nákladní automobily, traktory a jiné pracovní stroje).

Servis

Kvalitní stroje vyžadují kvalitní náhradní díly a kvalitní servis. Náš servisní provoz je vybaven veškerým potřebným zařízením pro opravy a údržby strojů. Provádíme záruční a pozáruční opravy na všechny námi dodávané značky.

Pečlivé, odborné a přátelské poradenství pro zákazníky při převzetí zakázky pro nás má právě tak velký význam, jako pečlivost a úplnost při opravách a údržbových pracích. Podrobnosti Vám rádi sdělíme na naší LINCE.

LOGA-servis-znacek-90

www.eshop-synpro.cz