Podivínská 1559, 691 02 Velké Bílovice
1 2 3 4 5

Příkopové sekačky BOMFORD

Anglická firma Bomford patří ke špičce ve svém oboru. Základem jsou pro Bomford zkušenosti, které nasbírali během více než 200 let své působnosti, a spolu s nimi využívají poznatky z nejmodernější techniky, kterou nabízí současná doba. První příkopová ramena vznikala v této firmě již na konci 40. let a od té doby v Bomfordu stále pracují na jejich vývoji a inovaci, aby jejich stroje co nejdéle a nejefektivněji sloužily uživatelům.

 
Příkopové sekačky BOMFORD se vyznačují vysokou robustností. Vzhledem k tomu se velmi osvědčila jejich agregace pomocí speciálních fixačních prvků na zadní nápravu, tento způsob agregace zajišťuje dokonalou stabilitu traktoru. Naše nabídka příkopových sekaček BOMFORD zahrnuje také speciální příkopové sekačky s agregací na přední tříbodový závěs, nebo na čelní upínací desku DIN.

 
Některé příkopové sekačky jsou konstruovány pro oboustranné použití. Komfortní výbava příkopových sekaček BOMFORD zaručuje obsluze dokonale ovládat stroj a mít přehled nad vykonávanou prací. Jako výbavu k sekačkám nabízíme např. rotační hlavy, kotoučové pily, pracovní nástroje atd.

 
Bomford logo_RGB_male

Více informací najdete na novém webu www.bomford.cz A také nás můžete kontaktovat.