Podivínská 1559, 691 02 Velké Bílovice
1 2 3 4 5

Volné pozice

Společnost SYNPRO, s.r.o. hledá na rozšíření svého stávajícího týmu:

Strojník/traktorista

Co vás čeká

  • Budete mít na starost obsluhu traktoru, zahradních sekaček a dálkově ovládaného pásového robota.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Oceníme samostatnost, pracovitost a pečlivost. Podmínkou řidičský průkaz sk. B, T, E a C.

Výhodou bude, pokud budete mít

  • Praxi v oboru a jste manuálně zručný.

Co vám můžeme nabídnout

  • Nabízíme práci ve stabilní a zavedené firmě, služební telefon, auto, nástupní plat 23.000 – 25.000 Kč + výkonnostní prémie. Nástup možný ihned.

 Obchodní zástupce pro prodej komunální a úklidové techniky

Co vás čeká:

  • Zajištění kontaktu s potenciálními i stávajícími klienty
  • Vedení obchodních jednání
  • Tvoření a předkládání obchodních nabídek
  • Zajištění skutečné realizace obchodu
  • Udržování a prohlubování obchodních vztahů se zákazníky
  • Reprezentování společnosti SYNPRO, s.r.o.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Obchodní zkušenosti a silnou orientaci na zákazníka
  • Vynikající komunikační a organizační schopnosti
  • Flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, orientaci na výsledek
  • Proaktivní přístup a chuť se rozvíjet
  • Samostatnost, spolehlivost, loajalitu
  • Řidičský průkaz skupiny B

Výhodou bude, pokud budete umět:

  • Angličtina mírně pokročilá

Co vám můžeme nabídnout:

  • Motivující finanční ohodnocení až 50.000 Kč
  • Služební auto, notebook, telefon
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Malý a především přátelský kolektiv
  • Šéf se kterým je dobrá domluva
  • Občerstvení na pracovišti

Lokalita působěni:

  • Jihomoravský kraj

Nástup:

  • Co nejdříve, případně dle dohody

Možnost spolupráce pracovníkům s OSVč a brigádníkům

Pozice: Obsluha strojů a zařízení, případně další práce v zahradnictví a komunálních službách

Náplň práce: Výpomoc při našich zakázkách.

Požadujeme: ŘP sk.B,T , dobrý zdravotní stav a ochotu pracovat, ŘP sk.E výhodou.

Nabízíme: Velmi dobré platové podmínky

Kontakt: tel. 604 333 699 , případně e-mail: obchod@synpro.cz

 Zaujala Vás nějaká pozice? Zašlete nám svůj životopis na e-mail marketing@synpro.cz