Kariéra

Společnost SYNPRO, s.r.o. hledá na rozšíření svého stávajícího týmu

Obchodní zástupce pro prodej komunální a zahradní techniky

HLEDÁME PRODEJCE KOMUNÁLNÍ TECHNIKY, KTERÝ MĚNÍ SVĚT!

Láká vás svět techniky a jste zdatný obchodník? Chcete pomáhat městům a obcím udržovat veřejný prostor v čistotě a pořádku? Pak jste ten, koho hledáme!Jsme renomovaná společnost se zaměřením na prodej komunální techniky a hledáme nového člena našeho týmu na pozici Obchodní zástupce.

Co od vás očekáváme?

  •  Zájem o problematiku městského a obecního hospodářství
  •  Zkušenosti v obchodě nebo chuť se v těchto vodách ponořit
  •  Orientaci v sortimentu komunální techniky nebo odhodlání se v těchto aspektech rozvíjet

Co vám nabízíme?

  •  Atraktivní finanční ohodnocení dle vašich zkušeností a schopností
  •  Pravidelné školení a možnost kariérního růstu
  •  Služební automobil, notebook a telefon
  •  Práci v přátelském týmu s moderním zázemím a občerstvením na pracovišti

Pokud máte zájem přispívat k zlepšování komunálních služeb a stát se tak součástí našeho týmu, odešlete nám svůj životopis a napište nám, proč jste pro nás ten pravý.Přidejte se k nám a pomáhejte nám měnit svět k lepšímu, jedno město po druhém! Těšíme se na Vás!

Servisní technik - autoelektrikář

  • Máte prokazatelné zkušenosti s prací na obdobné pozici?
  • Dokážete pracovat spolehlivě a samostatně?

Vaší pracovní náplní bude:

  • servis zemědělské, komunální a zahradní techniky
  • diagnostika závad
  • servis a opravy v rámci záručního a pozáručního servisu

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme:

  • praxi v oboru alespoň 3 roky
  • prokazatelné zkušenosti s prací na obdobné pozici
  • manuální zručnost
  • základní znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B
  • samostatnost, pracovitost, pečlivost a schopnost technického myšlení

Výhodou bude, pokud budete mít:

  • řidičský průkaz sk. C, T, E

Co vám můžeme nabídnout:

  • práci ve stabilní a zavedené firmě
  • služební auto, telefon
  • občerstvení na pracovišti
  • malý a přátelský kolektiv

Informace o pracovním místě:
Místo práce: Velké Bílovice
Termín nástupu: ihned nebo dle domluvy
Druh pracovního poměru: plný úvazek

Mzda: až 40.000 Kč

Možnost spolupráce pracovníkům VOŠ a brigádníkům

Pozice: Obsluha strojů a zařízení, případně další práce v zahradnictví a komunálních službách

Náplň práce: Výpomoc při našich zakázkách.

Požadujeme: ŘP sk.B,T , dobrý zdravotní stav a ochotu pracovat, ŘP sk.E výhodou.

Nabízíme: Velmi dobré platové podmínky

Kontakt: tel. 604 333 699 , případně e-mail: obchod@synpro.cz